logo
english | polski

Czyściwa przemysłowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców stworzyliśmy szeroką ofertę czyściw. Niezależnie od profilu działalności lub gałęzi przemysłu oferujemy idealne rozwiązania w zakresie czyszczenia, wycierania i polerowania. Mamy do zaoferowania dwa podstawowe rodzaje czyściw: wielozadaniowe oraz specjalistyczne.

Czyściwa wielozadaniowe w swoim składzie zawierają włókna wiskozowe oraz poliestrowe w różnych proporcjach procentowych. Dzięki odpowiednio dobranym i skomponowanym włóknom idealnie nadają się do zastosowania w zakładach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny produkcji i pracy. Czyściwa wielozadaniowe są wyjątkowo trwałe w formie mokrej i suchej oraz bardzo ekonomiczne. W sposób znaczący ułatwiają prace, a to ma kluczowe znaczenie w procesie produkcji. Nasza szeroka oferta czyściw gwarantuje odpowiednie narzędzie pracy. Czyściwa o wszechstronnym zastosowaniu charakteryzują się wysoka skutecznością i wydajnością, co pozwala na osiaganie dobrych rezultatów w krótszym czasie pracy.

Czyściwa specjalistyczne w swoim składzie zawierają włókna poliestrowe oraz celulozowe w różnych proporcjach procentowych. Czyściwo specjalistyczne wyróżnia bardzo dobra chłonność oraz brak pylności potwierdzony przeprowadzonymi badaniami przez  Instytut Polimerów i Włókien Chemicznych na bezpyłowość. Swoje zastosowania znajduję w zakładach, gdzie zwraca się szczególną uwagę na wysoki poziom czystości.

Wszystkie czyściwa naszej produkcji posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Na czym polega przewaga naszych włóknin nad tradycyjnymi materiałami czyszczącymi - czyściwami  bawełnianymi z odzysku czy czyściwami makulaturowymi?

  • Czyściwa non-woven są bardzo chłonne i dobrze usuwają zabrudzenia.
  • Nie pylą i nie pozostawiają smug na czyszczonej powierzchni.
  • W odróżnieniu od czyściw z odzysku nasze czyściwa utrzymują stałą wysoką jakość i stałe parametry.
  • Korzystny stosunek jakości do ceny ma bezpośredni związek z obniżeniem kosztów produkcji.
  • W naszej ofercie znajdziecie Państwo czyściwa w formach i wymiarach odpowiednich do Państwa potrzeb.
  • Nasze wyroby cieszą się zasłużonym uznaniem u użytkowników z takich branż jak przemysł metalowy, spożywczy, poligrafia, lakiernictwo czy kosmetyka.

W sposób indywidualny podchodzimy do oczekiwań odbiorców. Rozmiary gotowych rolek lub ściereczek możemy dostosować do potrzeb naszych klientów dążąc do ich zadowolenia.

tagi: Czyściwa przemysłowe, włókna wiskozowe, producent czyściw, czyściwa włókninowe

HomeHistoria firmyCzyściwa przemysłowe wielozadanioweCzyściwa przemysłowe specjalistyczneInneKontakt